Ексклюзивний дистриб'ютор: ТОВ «Дансон ФАРМА»

Блог

Менопауза – це час змін в житті жінки, що знаменує закінчення фертильності. Менопауза зазвичай настає у віці від 45 до 55 років. Рівень гормону естрогену в організмі падає, що може викликати такі симптоми, як збільшення ваги, припливи, нічна пітливість, дратівливість, різкі зміни настрою, погана концентрація уваги, часті головні болі, болі в суглобах. До менопаузи жінки захищені естрогенами від ряду захворювань, таких як серцеві захворювання і остеопороз. Зміни, які відбуваються через втрату естрогену під час менопаузи, можуть збільшити ризик серцевих захворювань і зниження щільності кісток, що може бути причиною різних переломів.

 

У першій частині статті ми розглянули функції гормону греліну і кілька простих рекомендацій для його контролю. Давайте продовжимо знайомитися зі способами, за допомогою яких не грелін буде нами керувати, а ми ним!

Грелін – це гормон, який відповідає за почуття голоду. Секретується він клітинами шлунку і тонкого кишечника. Грелін має безліч корисних властивостей:

У людей, що борються з ожирінням і надмірною вагою, дисбаланс гормонів часто впливає на загальний стан здоров'я. Надлишок жиру в організмі може викликати проблеми з вагою і порушити гормональний баланс.

Актуальною проблемою сьогодення є надмірна вага, якf може призводити до порушень в шлунково-кишковому тракті, статевої та психоемоційної сферах, захворювань суглобів і хребта, лептино- та інсулінорезистентності, передчасного старіння, порушення якості життя. Як уникнути цього?

Зниження зору може здатися неминучим, коли людина стає старшою. Але з правильною дієтою і нутрітивною підтримкою можна довгі роки мати гострий зір. Наприклад, морква і зелені овочі вважаються одними з кращих продуктів для очей, оскільки містять антиоксиданти і вітаміни, включаючи цинк, вітаміни С, Е, А, а також каротиноїди, такі як лютеїн і зеаксантин. Вони захищають сітківку, кришталик і рогівку очей, знижуючи запалення і пошкодження вільними радикалами.

Отже, які вітаміни найкращі для очей, і як саме вони впливають на їх здоров'я? Давайте дізнаємось.

Після тривалих похмурих холодних днів багато людей відчуває пригнічення настрою, роздратованість, знижену працездатність і мотивацію. Але крім психологічного дискомфорту багато хто помічає і так зване «зниження імунітету» - часті несподівані застуди, по науковому гострі респіраторні вірусні інфекції або ж ГРВІ.

Багато людей вважає, що жири є винуватцями підвищеної ваги, серцево-судинних захворювань і багатьох інших. Внаслідок цього жири виключаються з раціону. Але це не зовсім правильно, всі нутрієнти – білки, жири, вуглеводи – мають бути збалансованими між собою і правильними, кожен з них має свою важливу функцію.

Як центр управління нашим тілом, головний мозок відповідає за те, щоб серце билося, легені дихали, ми могли рухатися, відчувати і думати.

Велику роль у підтримці здоров’я мозку відіграє їжа, яку ми споживаємо. Різноманітна, збагачена вітамінами їжа може значно поліпшити пам'ять, концентрацію, додасть енергії та покращить настрій!

Стрес – це постійний супутник життя людини. Завдяки стресу людина підвищує свої адаптаційні можливості, покращується працездатність і навіть імунний захист! Але якщо стрес довготривалий, він, навпаки, виснажує ресурси організму – людина хронічно втомлена, часто хворіє, набирає вагу, погіршується сон, пам’ять, з’являється нервозність.

Більшість проблем з зубами виникає через неправильне харчування. Тому займатися відновленням здоров'я зубів слід переважно після коригування харчового раціону.

Подібно до інших частин тіла, зуби мають потребу в поживних речовинах - вітамінах і мінералах, а якщо виник їх дефіцит - в додатковому прийомі певних поживних речовин.

Діабетична нейропатія – ускладнення цукрового діабету, що проявляється онімінням кінцівок, хронічним болем, порушенням рівноваги, еректильною дисфункцією, аноргазмією, м’язевими спазмами, слабкістю.

Loading...
up