Ексклюзивний дистриб'ютор: ТОВ «Дансон ФАРМА»

Блог

10 рекомендацій для покращення сну

Сон – основа всіх аспектів здоров’я. Здоровий сон достатньої тривалості покращує пам’ять, увагу, настрій, попереджує серцево-судинні захворювання, еректильну дисфункцію, сприяє ефективній роботі імунної системи і навіть зменшенню ваги! Але велика частина населення має проблеми з засинанням і підтриманням глибокого сну, і вищезазначені переваги стають їм недоступні.

Антиоксиданти - це речовини, що можуть запобігати або уповільнювати пошкодження клітин вільними радикалами. Вільні радикали - це нестабільні молекули, які виробляються у відповідь на фізіологічний стрес (наприклад, вживання шкідливої їжі, іонізуюче випромінювання).

7 кроків для зниження холестерину

Високий холестерин досить часта знахідка при обстеженні. Більш того, інколи людину нічого не турбує, вона профілактично здає аналіз і отримує такий результат. Що надалі з цим робити?

Детоксикація організму дуже популярна тема. Всі хочуть омолодитися і поздоровішати провівши процедуру так званого «детоксу». Для цього використовуються різноманітні смузі, курси фреш-соків, монодієт, гідроколонотерапія і багато іншого. Але такі дії не завжди мають щось спільне зі справжнім детоксом. Що ж таке справжня «детоксикація» і як позбутися шкідливих речовин, що накопичуються в організмі?

Вітамін С (аскорбінова кислота) є важливою живильною речовиною для людського організму. Як і будь-який вітамін, він не синтезується в організмі, тому потрібно регулярно вживати продукти, що містять вітамін С, інакше дуже скоро розвинеться дефіцитний стан.

За попередні два десятиліття середній рівень уваги середньостатистичної людини зменшився на 4 секунди. Вчені вважають, що причина полягає в тому, що ми зловживаємо сучасними технологіями. Ще в 2000 році наша середня тривалість уваги становила 12 секунд. Сьогодні середня людина здатна утримувати фокус 8 секунд.

Наше тіло повно колоній нешкідливих бактерій, відомих як мікробіота. Більшість з цих бактерій роблять позитивний вплив на здоров'я і сприяють природним процесам в організмі. Але коли кількість корисних бактерій зменшується, а шкідливих збільшується, це може привести до дисбактеріозу.

Тіамін, також відомий як вітамін В1, є одним з восьми основних вітамінів групи В, та має багато важливих функцій у всьому організмі. Він використовується кожною клітиною і відповідає за допомогу в перетворенні їжі в енергію.

До макронутрієнтів, необхідних будь-якій людині, відносять вуглеводи, жири та білки. Які ж макронутрієнти необхідні спортсменам?

Якщо ви культурист, професійний спортсмен або просто тренуєтеся, щоб поліпшити здоров'я, спортивне харчування може зіграти ключову роль у оптимізації благотворного впливу фізичної активності. За допомогою харчування та гідратації можна суттєво покращити продуктивність, відновлення та попередити травми.

Менопауза - природний етап в житті жінки, але, на жаль, він може проявлятися не дуже приємними симптомами. Є багато кроків, які можна зробити для забезпечення того, щоб перехід в менопаузу був здоровим і малопомітним.

Гормональні зміни, які супроводжують менопаузу, настільки ж природні, як і ті, що відбуваються в підлітковому віці і в період вагітності. У віці від 45 до 60 років жінки природньо вступають в менопаузу. Ця фаза являє собою перехід в пострепродуктивний період життя і може тривати кілька років.

Loading...
up