Ексклюзивний дистриб'ютор: ТОВ «Дансон ФАРМА»

Блог

У людей, що борються з ожирінням і надмірною вагою, дисбаланс гормонів часто впливає на загальний стан здоров'я. Надлишок жиру в організмі може викликати проблеми з вагою і порушити гормональний баланс.

Актуальною проблемою сьогодення є надмірна вага, якf може призводити до порушень в шлунково-кишковому тракті, статевої та психоемоційної сферах, захворювань суглобів і хребта, лептино- та інсулінорезистентності, передчасного старіння, порушення якості життя. Як уникнути цього?

Зниження зору може здатися неминучим, коли людина стає старшою. Але з правильною дієтою і нутрітивною підтримкою можна довгі роки мати гострий зір. Наприклад, морква і зелені овочі вважаються одними з кращих продуктів для очей, оскільки містять антиоксиданти і вітаміни, включаючи цинк, вітаміни С, Е, А, а також каротиноїди, такі як лютеїн і зеаксантин. Вони захищають сітківку, кришталик і рогівку очей, знижуючи запалення і пошкодження вільними радикалами.

Отже, які вітаміни найкращі для очей, і як саме вони впливають на їх здоров'я? Давайте дізнаємось.

Після тривалих похмурих холодних днів багато людей відчуває пригнічення настрою, роздратованість, знижену працездатність і мотивацію. Але крім психологічного дискомфорту багато хто помічає і так зване «зниження імунітету» - часті несподівані застуди, по науковому гострі респіраторні вірусні інфекції або ж ГРВІ.

Багато людей вважає, що жири є винуватцями підвищеної ваги, серцево-судинних захворювань і багатьох інших. Внаслідок цього жири виключаються з раціону. Але це не зовсім правильно, всі нутрієнти – білки, жири, вуглеводи – мають бути збалансованими між собою і правильними, кожен з них має свою важливу функцію.

Як центр управління нашим тілом, головний мозок відповідає за те, щоб серце билося, легені дихали, ми могли рухатися, відчувати і думати.

Велику роль у підтримці здоров’я мозку відіграє їжа, яку ми споживаємо. Різноманітна, збагачена вітамінами їжа може значно поліпшити пам'ять, концентрацію, додасть енергії та покращить настрій!

Стрес – це постійний супутник життя людини. Завдяки стресу людина підвищує свої адаптаційні можливості, покращується працездатність і навіть імунний захист! Але якщо стрес довготривалий, він, навпаки, виснажує ресурси організму – людина хронічно втомлена, часто хворіє, набирає вагу, погіршується сон, пам’ять, з’являється нервозність.

Більшість проблем з зубами виникає через неправильне харчування. Тому займатися відновленням здоров'я зубів слід переважно після коригування харчового раціону.

Подібно до інших частин тіла, зуби мають потребу в поживних речовинах - вітамінах і мінералах, а якщо виник їх дефіцит - в додатковому прийомі певних поживних речовин.

Діабетична нейропатія – ускладнення цукрового діабету, що проявляється онімінням кінцівок, хронічним болем, порушенням рівноваги, еректильною дисфункцією, аноргазмією, м’язевими спазмами, слабкістю.

Як Ви вважаєте який розлад є у 40% людей у віці старше 60 років? Насправді, це метаболічний синдром, який, на жаль, означає не просто повільний метаболізм. Метаболічний синдром - це порушення обміну речовин, яке включає в себе навіть не одне, а поєднання трьох чи більше порушень з боку здоров'я: ожиріння, високий рівень цукру в крові, високий артеріальний тиск чи високий холестерин.

Сон – основа всіх аспектів здоров’я. Здоровий сон достатньої тривалості покращує пам’ять, увагу, настрій, попереджує серцево-судинні захворювання, еректильну дисфункцію, сприяє ефективній роботі імунної системи і навіть зменшенню ваги! Але велика частина населення має проблеми з засинанням і підтриманням глибокого сну, і вищезазначені переваги стають їм недоступні.

Антиоксиданти - це речовини, що можуть запобігати або уповільнювати пошкодження клітин вільними радикалами. Вільні радикали - це нестабільні молекули, які виробляються у відповідь на фізіологічний стрес (наприклад, вживання шкідливої їжі, іонізуюче випромінювання).

Loading...
up