Ексклюзивний дистриб'ютор: ТОВ «Дансон ФАРМА»

Блог

Як центр управління нашим тілом, головний мозок відповідає за те, щоб серце билося, легені дихали, ми могли рухатися, відчувати і думати.

Велику роль у підтримці здоров’я мозку відіграє їжа, яку ми споживаємо. Різноманітна, збагачена вітамінами їжа може значно поліпшити пам'ять, концентрацію, додасть енергії та покращить настрій!

Стрес – це постійний супутник життя людини. Завдяки стресу людина підвищує свої адаптаційні можливості, покращується працездатність і навіть імунний захист! Але якщо стрес довготривалий, він, навпаки, виснажує ресурси організму – людина хронічно втомлена, часто хворіє, набирає вагу, погіршується сон, пам’ять, з’являється нервозність.

Більшість проблем з зубами виникає через неправильне харчування. Тому займатися відновленням здоров'я зубів слід переважно після коригування харчового раціону.

Подібно до інших частин тіла, зуби мають потребу в поживних речовинах - вітамінах і мінералах, а якщо виник їх дефіцит - в додатковому прийомі певних поживних речовин.

Діабетична нейропатія

Діабетична нейропатія – ускладнення цукрового діабету, що проявляється онімінням кінцівок, хронічним болем, порушенням рівноваги, еректильною дисфункцією, аноргазмією, м’язевими спазмами, слабкістю.

Метаболічний синдром: яких продуктів варто уникати?

Як Ви вважаєте який розлад є у 40% людей у віці старше 60 років? Насправді, це метаболічний синдром, який, на жаль, означає не просто повільний метаболізм. Метаболічний синдром - це порушення обміну речовин, яке включає в себе навіть не одне, а поєднання трьох чи більше порушень з боку здоров'я: ожиріння, високий рівень цукру в крові, високий артеріальний тиск чи високий холестерин.

10 рекомендацій для покращення сну

Сон – основа всіх аспектів здоров’я. Здоровий сон достатньої тривалості покращує пам’ять, увагу, настрій, попереджує серцево-судинні захворювання, еректильну дисфункцію, сприяє ефективній роботі імунної системи і навіть зменшенню ваги! Але велика частина населення має проблеми з засинанням і підтриманням глибокого сну, і вищезазначені переваги стають їм недоступні.

Антиоксиданти - це речовини, що можуть запобігати або уповільнювати пошкодження клітин вільними радикалами. Вільні радикали - це нестабільні молекули, які виробляються у відповідь на фізіологічний стрес (наприклад, вживання шкідливої їжі, іонізуюче випромінювання).

7 кроків для зниження холестерину

Високий холестерин досить часта знахідка при обстеженні. Більш того, інколи людину нічого не турбує, вона профілактично здає аналіз і отримує такий результат. Що надалі з цим робити?

Детоксикація організму дуже популярна тема. Всі хочуть омолодитися і поздоровішати провівши процедуру так званого «детоксу». Для цього використовуються різноманітні смузі, курси фреш-соків, монодієт, гідроколонотерапія і багато іншого. Але такі дії не завжди мають щось спільне зі справжнім детоксом. Що ж таке справжня «детоксикація» і як позбутися шкідливих речовин, що накопичуються в організмі?

Вітамін С (аскорбінова кислота) є важливою живильною речовиною для людського організму. Як і будь-який вітамін, він не синтезується в організмі, тому потрібно регулярно вживати продукти, що містять вітамін С, інакше дуже скоро розвинеться дефіцитний стан.

За попередні два десятиліття середній рівень уваги середньостатистичної людини зменшився на 4 секунди. Вчені вважають, що причина полягає в тому, що ми зловживаємо сучасними технологіями. Ще в 2000 році наша середня тривалість уваги становила 12 секунд. Сьогодні середня людина здатна утримувати фокус 8 секунд.

Наше тіло повно колоній нешкідливих бактерій, відомих як мікробіота. Більшість з цих бактерій роблять позитивний вплив на здоров'я і сприяють природним процесам в організмі. Але коли кількість корисних бактерій зменшується, а шкідливих збільшується, це може привести до дисбактеріозу.

Loading...
up