Ексклюзивний дистриб'ютор: ТОВ «Дансон ФАРМА»

Новини

Якщо Вам з дитиною має бути відвідати лікаря алерголога рекомендую підготуватися до даного прийому заранее.Вот кілька рекомендацій з підготовки до консультації, щоб вона пройшла максимально комфортно і інформативно, як для мами з дитиною, так і для лікаря.

SMART PEAK FLOW є сертифікованим медичним пристроєм, який використовує індикатор, щоб показати, що насправді відбувається з легенями

21 березня в Харкові пройшов VII конгрес «Профілактика. Антиейджинг. Україна», в рамках якого було розглянуто найрізноманітніші патології, сучасні інструменти для їх лікування та профілактики.

XYMOGEN, сімейна компанія з медичних наук зі штаб-квартирою в Орландо, штат Флорида, надає високоякісні формули для харчових добавок ліцензованим лікарям протягом більше ніж чверті століття. Фармацевтична компанія впровадила численні нововведення для спільноти функціональної медицини і була визнана десять разів журналом Inc. як одна з 5000 найшвидше зростаюча, найбільш успішна, найбільш інноваційна і найбільш надихаюча приватна компанія в Америці.

11-13 квітня 2018 року в МВЦ пройшов Міжнародний стоматологічний форум, де були презентовані найкращі та найсучасніші методи профілактики, діагностики та лікування в сфері стоматології.

23-24 березня 2018 року пройшла чергова виставка "FreeFromFood Ukraine", де прийняли участь спеціалісти в сфері дієтології, гастроентерології, психіатрії, безліч зацікавлених відвідувачів, відповідальні виробники продуктів здорового харчування та єдина в Україні компанія, що представляє лише інноваційні нутрицевтики без глютену, лактози та основних алергенів – компанія Xymogen.

21 березня 2018 року в Києві, за участі понад 150 лікарів-аллерголов відбулася презентація сучасного мультикомпонентного аналізатора алергенів ALEX (Австрія), що дозволяє на молекулярному рівні визначати більшість алергенів.

17-18 березня 2018 року пройшов Жіночий форум «Бути стрункою – це просто», де прийняла участь компанія Danhson Pharma – офіційний дистриб’ютор Xymogen в Україні. Генеральним спонсором виступила Перша клініка сімейної та функціональної медицини FxMed.

17 лютого 2018 року відбувся перший фестиваль «Мистецтво бути вродливою», де компанія Danhson Pharma – офіційний дистриб’ютор Xymogen в Україні, разом з першою клінікою функціональної медицини FxMed прийняла участь та виступила генеральним спонсором заходу.

XYMOGEN - єдина компанія, яка обмежує продаж своїх формул в інтернет - магазинах. Ми реалізуємо кожну упаковку, яка виходить з нашого складу строго згідно ПОЛІТИЦІ БЕЗПЕКИ ПРОДАЖ В ІНТЕРНЕТІ.

12 жовтня 2017 року компанія XYMOGEN була удостоєна престижної нагороди «Виробники року в Центральній Флориді» (MACF) в категорії великих виробників.

Про здоровий спосіб життя написано і розказано вже стільки, що все давним-давно повинні були стати його затятими прихильниками. Однак не все так просто - брак часу, напружений ритм життя просто не мають у своєму розпорядженні до цього. Чергова спроба вести здоровий спосіб життя часто закінчується перекусами на ходу, зловживанням міцним чаєм або кавою, сигаретами, а часом і рясними трапезами на ніч. А якщо це все ще й у поєднанні з малорухливим способом життя ...

Loading...
up